Eskiraflar Hakkında

Bünyesinde yüzlerce antika objeden eski kitaplara nümismatikten filateliye özellikle kıymetli hattat ve tezhip sanatçılarının eserleri ile birlikte Selçuklu ve Osmanlı el yazmalarına II. Dünya savaşı objelerinden Ermenice ve Rumca kitap ve belgelerine müzayede formatına girmeden direkt olarak alabileceğiniz tek e-ticaret sitesidir.

Türkiye ve bölgesinin alanında lider e-ticaret platformu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Eskiraflar e-ticaret sitesi Korkut kitabevi ve kahve işletmeciliği Ltd. Şti. bünyesinde yer almaktadır. Şirketin % 50 si Ercüment Halim Sevinç kalan % 50 si Farkındalık Stüdyosu - Cemal Serhat Türkkan’a aittir. % 100 yerli ve milli bir markadır.

Türkiye’nin antika sitesi Eskiraflar olarak, irili ufaklı birçok işletmeyi bir araya getiren pazaryeri modelimizle, Türkiye ve bölgenin en büyüğü olma özelliğini taşımaktadır.

Paydaş işletmelerin yanı sıra bireysel olarak da başvuru halinde ürünlere ekspertiz hizmeti vererek, ilkler ile sektörün çıtasını yükselten Eskiraflar online alışveriş sektörünün gelişimine liderlik ediyor.

Özellikle Osmanlı döneminde zirve yapan geleneksel el sanatlarının tezhip ve hat sanatı bilgi birikimi ve repütasyonu ile  sadece Türkiye’de değil Dünya’da alanında sektörün merkezinde en önemli oyuncusu olmaya talip olmak amacıyla yola çıkmıştır.

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Yukarı
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.